cztery żółte kurczaczki, które stoją na zielonej trawie wśród kolorowych jajek wielkanocnych i kwiatów. Każdy kurczaczek ma pomarańczowy dziób i nóżki, a na głowie małe czerwone czubki. W tle widoczne są różnej wielkości i koloru jajka wielkanocne, w odcieniach różowego, fioletowego, niebieskiego i żółtego. Jajka są częściowo ukryte w trawie, co sugeruje, że zostały tam złożone lub umieszczone na wielkanocne poszukiwania. Wśród wysokiej trawy kwitną białe kwiaty z żółtymi środkami. Niebo jest bezchmurne, w kolorze jasnego niebieskiego

Zapraszamy do wykonania „Wielkanocnej Pisanki”!

Regulamin

 1. Konkurs plastyczny „Wielkanocna Pisanka” jest adresowany do uczniów przedszkoli i szkół podstawowych z terenu Gminy Stryszów.
 2. Temat: Wielkanocna Pisanka.
 3. Prace powinny być wykonane samodzielnie w formie przestrzennej z różnorodnych materiałów, takich jak: glina, szkło, masa papierowa, masa solna, włóczka, drewno, papier, folia, słoma, modelina, drut, lub będące połączeniem tych materiałów.
 4. Format pracy: wielkość pracy nie może przekroczyć 20×20 cm.
 5. Kategorie wiekowe:
  • uczniowie klas „0”
  • uczniowie klas I – III
  • uczniowie klas IV – VI
  • uczniowie klas VII-VIII.
 6. Ilość dostarczonych prac: dowolna.
 7. Prosimy o dokładne podpisanie prac na odwrocie (imię i nazwisko, klasa, szkoła). Prace, które nie zostaną podpisane, nie zostaną poddane ocenie.
 8. Prace należy dostarczyć do siedziby Gminnego Ośrodka Kultury do Stronia i złożyć w przygotowanym pojemniku na parterze budynku do dnia 20 marca 2024 r.
 9. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 22 marca 2024 r.
 10. Wyniki zostaną umieszczone na stronie internetowej GOK-u: www.gokstryszow.pl i na profilu facebook: Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie.
 11. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy i nagrody, które zostaną dostarczone do szkół.
 12. Postanowienia końcowe:
  • uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez rodziców, opiekunów prawnych na publikację imion i nazwisk uczestników konkursu oraz nazwy szkoły, do której uczęszczają na stronie internetowej i profilu facebook GOK
  • złożenie w terminie prac spełniających warunki konkursu oznacza akceptację przez uczestnika „Regulaminu konkursu”.