Joanna Olech prezentuje swoje ksiązki
Czy istnieje szkoła dla pisarzy?   Ile trzeba mieć lat, żeby zostać pisarzem? Czy pisarz może robić błędy?

Na te i inne pytania odpowiadała autorka i ilustratorka książek dla dzieci Joanna Olech na spotkaniu autorskim w Szkole Podstawowej w Zakrzowie. Najmłodsi uczniowie mogli również posłuchać fragmentów książek czytanych przez autorkę „Dynastii Miziołków” oraz „Tarantuli, Klopsa i Herkulesa”.

Zdjęcie portretowe pisarki Joanny Olech

Zdjęcie Joanna Olech Fot. Tymoteusz Lekler

Na koniec autorka pokazała, że można być autorem książek nie pisząc ani słowa, prezentując książki typu picture-book, czyli książki w których historia opowiadana jest tylko za pomocą ilustracji.

Baner z logiem Ministerstwa Kultury oraz Dziedzictwa Narodowego i tytułem projektu "Biblioteka - tu się dzieje"

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury