Zdjęcie kobiety w okularach słonecznych na tle morza

Wczoraj mieliśmy ogromną przyjemność gościć jedyną w swoim rodzaju Hanna Cygler na naszym czerwcowym spotkaniu autorskim (w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki)! Ta mistrzyni opowieści już od pierwszych minut przeniosła nas do barwnego świata swojej wyobraźni. Pani Hanna uraczyła nas wieloma fascynującymi historiami zarówno z repertuaru jej życiowych perypetii, jak i tymi opowiadającymi o losach niesamowitych ludzi, których napotkała na swojej drodze.

Podczas spotkania Hanna Cygler podzieliła się z nami opowieściami m.in. o swojej drodze do pisarstwa, o tym, jak zmieniał się rynek książki na przestrzeni lat oraz co inspiruje ją do tworzenia kolejnych powieści. Zdradziła nam też co nieco z doświadczeń podróżnych po różnych zakątkach globu.

Serdecznie dziękujemy Pani Hannie za niezwykłe spotkanie w piękny czerwcowy wieczór. Lepiej nie mogliśmy sobie wymarzyć rozpoczęcia Letniego Sezonu!

Dziękujemy również wszystkim, którzy przybyli, aby posłuchać i porozmawiać z Panią Hanną. Bez Was nie byłoby tak fantastycznie! Do zobaczenia na kolejnych literackich wydarzeniach!

Spotkanie dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.