Ilustracja trzech osób jadących na rowerach, co wydaje się być ścieżką lub drogą. Pierwsza osoba jedzie na standardowym rowerze, druga na rowerze tandemowym, a trzecia na mniejszym rowerze dla dzieci. Wszyscy są w ruchu, co sugeruje rodzinne lub grupowe zajęcie. Sceneria obejmuje elementy przyrody, takie jak drzewa i trawa, z uproszczonym przedstawieniem cieni rzuconych na ziemię. N

W dniu 9 czerwca 2024 roku GOK poprowadził Marsz Nordic Walking! Uczestnicy pokonali niełatwą trasę ale wszyscy dotarli na metę z uśmiechem na twarzy. Z tego miejsca zarówno rowerzystom jak i kijkowcom serdecznie gratulujemy ukończenia rajdu!

Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć Bajkowej Wioski, w której była moc atrakcji! Malowanie twarzy, tatuaże brokatowe, biżuteria z koralików, kolorowanki, bańki mydlane i Warsztaty Malarskie z CosinusYoung 15+ Kraków.

Na scenie wystąpił Dziecięcy Zespół Regionalny i zespół wokalny „Fermata” a na murawie boiska swoje umiejętności taneczne zaprezentowały zespoły Galaxy Cheerleaders: grupa starsza i młodsza ze Stryszowa oraz grupa młodsza ze Stronia – pod czujnym okiem Akademia Sportu Fit Motiv!

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia!