Rysunek - monitor na zielonym tle, z boku grafika telefonu i chmurki

8 maja młodzieżowa grupa projektowa „Brak Filmu Festival” (Program Równać Szanse Małe Granty 2024) spotkała się po raz pierwszy w Gminnym Ośrodku Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu, aby porozmawiać o czekającym je zadaniu.

Czternaście uczennic ze szkół na terenie Gminy Stryszów podjęły się wyzwania zorganizowania swojej własnej wystawy artystycznej. Za zadanie mają nie tylko stworzyć plakaty filmowe, które będą motywem przewodnim całego projektu, ale również zająć się planowaniem działań, organizacją, promocją czy nawiązywaniem współprac. Przed nimi spore wyzwanie, ale wierzymy, że dadzą sobie ze wszystkim radę i że uczestniczki będą dumne z efektów finalnych!

Pierwsze spotkanie miało chrakter integracyjno-organizacyjny. Najważniejszymi celami było poznanie się nawzajem, opowiedzenie o tym, co lubimy i o czym marzymy, a także podjęcie pierwszych strategicznych decyzji dotyczących naszego projektu.

To dopiero początek tej przygody i mamy nadzieję, że przyniesie ona grupie wiele dobrej zabawy, cennych przyjaźni, nowych doświadczeń i umiejętności.

Jeśli chcesz towarzyszyć BFF w ich rozwoju – zachęcamy do zaobserwowania projektu na mediach społecznościowych, na których będą dzielić się kolejnymi etapami przygotować do wystawy artystycznej.

Już wkrótce podzielą się z odbiorcami swoim oficjalnym logo projektu, a także pierwszą współpracą patronacką!

Trzymamy za nich mocno kciuki! Do usłyszenia!