Logo projektu Brak Filmu Festiwal - na żółtym tle napis i rysunek gwiazdy

31 maja nasz zespół BFF miał zaszczyt spotkać się w Dwór w Stryszowie (Oddział Zamku Królewskiego na Wawelu) na kolejnym zebraniu w ramach projektu Brak Filmu Festival.

Spotkanie w Dworze w Stryszowie było nie tylko inspirujące, ale także bardzo pouczające! Pani Justyna Żarnowska, nasza przewodniczka po tej historycznej posiadłości, zapewniła nam fascynujące spojrzenie na bogactwo kulturowe tego miejsca. Od historii po architekturę, każdy zakamarek Dworu wzbudził naszą ciekawość. Dodatkowo, spacerując po wystawie poświęconej Halinie Dąbrowskiej, nie tylko poczułyśmy się częścią lokalnej historii, ale również zainspirowałyśmy się do stworzenia naszej własnej sztuki. Z niecierpliwością czekamy na to, aby nasze plakaty filmowe zagościły w tych wyjątkowych progach!

To było ważne wydarzenie, które oficjalnie zapoczątkowało nasz projekt. W otoczeniu historycznych eksponatów i pięknych wnętrz muzeum, omówiliśmy nasze cele, plany i przyszłe działania. Jesteśmy pełni energii i entuzjazmu, aby wspólnie realizować nasz projekt!