Zdjęcie kobiety w okularach słonecznych na tle morza

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie autorskie z pisarką Hanną Cygler!

Już 20 czerwca (czwartek) o godzinie 17:00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Stroniu będziemy mieli niepowtarzalną okazję spotkać się z autorką popularnych powieści obyczajowych i porozmawiać o jej fascynującej twórczości. To doskonała okazja, aby poznać kulisy powstawania książek Hanny Cygler, zadać nurtujące pytania i zdobyć autograf.

Hanna Cygler – z urodzenia i zamiłowania gdańszczanka – zawodowo zajmuje się tłumaczeniem ze szwedzkiego i angielskiego, a dla przyjemności pisze powieści obyczajowe. Jej dorobek literacki obejmuje dwadzieścia cztery książki, z których najnowsza, „Największy skarb”, ukazała się w lutym 2024 roku nakładem Wydawnictwa Marginesy/Luna. Autorka chętnie wykorzystuje historie z życia wzięte, które ubarwia fabularnie, łącząc wątki obyczajowe, romansowe i kryminalne.

Cygler została okrzyknięta polskim Jeffreyem Archerem w spódnicy, a jej książki cieszą się niesłabnącą popularnością wśród czytelników. Setki tysięcy wypożyczeń jej powieści w bibliotekach oraz dziesiątki zaproszeń na spotkania autorskie świadczą o jej ogromnej popularności. Książki autorki znajdują się w czołówkach rankingów czytelniczych zarówno ogólnokrajowych, jak i regionalnych, a wszystkie jej powieści dostępne są również jako audiobooki i e-booki.

Nie przegapcie tego literackiego wydarzenia! Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!

*Spotkanie dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.