GMINNY OŚRODEK KULTURY W STRYSZOWIE ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE CZTERY PORY ROKU – LATO

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

1. Konkurs plastyczny „Cztery Pory Roku – LATO” jest adresowany do uczniów przedszkoli i szkół podstawowych z terenu Gminy Stryszów.
  2. Temat: Pejzaż letni.
  3. Kategorie wiekowe:
    • uczniowie klas „0”
    • uczniowie klas I–III
    • uczniowie klas IV–VI
    • uczniowie klasy VII-VIII.
  4. Praca wykonana samodzielnie techniką dowolną.
  5. Format prac – prace płaskie w formatach: A4, A3.
  6. Prace należy dostarczyć do siedziby Gminnego Ośrodka Kultury w Stroniu i złożyć w przygotowanym pojemniku na parterze budynku do dnia 26.09.2022 r.
  7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 29.09.2022 r. Wyniki zostaną umieszczone na stronie internetowej GOK-u: www.gokstryszow.pl i na profilu facebook: Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie.
  8. Prosimy o dokładne podpisanie prac na odwrocie (imię i nazwisko, klasa, szkoła).
  9. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy i nagrody, które zostaną dostarczone do szkół.
  10. Postanowienia końcowe:
    • uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez rodzica/opiekuna prawnego na publikację imion i nazwisk uczestników konkursu oraz nazwy szkoły, do której uczęszczają na stronie internetowej i profilu facebook GOK-u
    • złożenie w terminie prac spełniających warunki konkursu oznacza akceptację przez uczestnika „Regulaminu konkursu”.

REGULAMIN KONKURSU RECYTATORSKIEGO

1. Konkurs recytatorski „Cztery Pory Roku – LATO” jest adresowany do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Stryszów.
  2. Uczestnik przygotowuje recytację jednego wiersza.
  3. Temat: Lato
  4. Kategorie wiekowe:
    • „Maluchy” – do 5 osób z jednego przedszkola
    • uczniowie klas „0” – do 4 osób z jednej klasy
    • uczniowie klas I–III
    • uczniowie klas IV–VI
    • uczniowie klasy VII-VIII.
  5. Kartę zgłoszenia należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: instruktor@gokstryszow.pl lub dostarczyć do siedziby GOK w Stroniu do dnia 26.09.2022r.
  6. Przesłuchania konkursowe odbędą się dnia 29.09.2022 r. w siedzibie GOK w Stroniu. Maluchy oraz Klasa „0” godz. 15:00
    Klasy I-III godz. 15:30
    Klasy IV-VI i VII-VIII godz. 16:00
  7. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy i nagrody, które zostaną dostarczone do szkół.
  8. Postanowienia końcowe:
    • uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez rodziców/opiekunów prawnych na publikację imion i nazwisk uczestników konkursu oraz nazwy szkoły, do której uczęszczają na stronie internetowej i profilu facebook GOK-u
    • wysłanie w terminie prac spełniających warunki konkursu oznacza akceptację przez uczestnika „Regulaminu konkursu”.