Logo projektu Brak Filmu Festiwal - na żółtym tle napis i rysunek gwiazdy

W czerwcu grupa młodzieżowa wzięła udział w dwóch fantastycznych warsztatach w ramach projektu „Brak Filmu Festival” (Równać Szanse Małe Granty), które odbyły się w siedzibie GOK w Stroniu.

8 czerwca przenieśliśmy się w świat filmu razem z Marcinem Skorkiem z KinoSzkoła. Pan Marcin porwał nas swoją dynamiczną opowieścią o historii obrazu, fotografii i filmu. Było mnóstwo ćwiczeń – od analizy plakatów, przez tworzenie scenariuszy, aż po produkcję filmową. Tego dnia z pewnością nie zabrakło nam kreatywnych wyzwań!

Z kolei 15 czerwca zawitała do nas projektantka graficzna Maja Ziółkowska. Warsztaty z Mają okazały się wspaniałą pierwszą przygodą z projektowaniem graficznym. Dziewczyny z BFF poznały podstawy tej dziedziny i rozpoczęły przygotowania do stworzenia własnych unikalnych plakatów. To był prawdziwy zastrzyk inspiracji!

A przed nami jeszcze więcej warsztatów i spotkań tego lata. Zapraszamy do obserwowania postępów naszej grupy, nie tylko na stronie GOK-u, ale i na mediach społecznościowych BFF.

Facebook: https://www.facebook.com/brakfilmufestival

Instagram: https://www.instagram.com/brak_filmufestival

TikTok: https://www.tiktok.com/@brak.filmu.festival