Dyskusyjny Klub Książki

W czerwcu w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki działających w Gminie Stryszów miało miejsce wiele interesujących wydarzeń literackich. Odbyły się cztery spotkania czytelnicze dla przedszkolaków, podczas których najmłodsi mieli okazję zanurzyć się w świat literatury, słuchając bajek i opowiadań, które rozwijały ich wyobraźnię i miłość do książek.

Dodatkowo, zorganizowaliśmy spotkanie autorskie dla dorosłych z panią Hanną Cygler, która opowiadała o swojej twórczości, inspiracjach i procesie pisania. Była to wyjątkowa okazja do bezpośredniej rozmowy z autorką i zadawania pytań na temat jej książek, inspiracji i podróży.

Na zakończenie roku pragniemy serdecznie podziękować wszystkim grupom przedszkolnym za aktywny udział w naszych spotkaniach i zaangażowanie w rozwijanie pasji czytelniczej. Czeka nas moc literackich wrażeń po wakacjach, a tymczasem życzymy wszystkim udanego lata!

Z grupą dla dorosłych spotkamy się ponownie w sierpniu, aby porozmawiać o książce „Zadry” Dominika Rutkowskiego. Szczegóły dotyczące tego spotkania podamy już wkrótce. Do usłyszenia!