Wydarzenia kulturalne
organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu mają charakter otwarty. Uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody, na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r (t.j. Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631 z późn zm.) na nieodpłatne utrwalenie wizerunku, w formie fotografii analogowej i cyfrowej, w ramach uczestnictwa w wydarzeniach oraz jej nieodpłatnego rozpowszechniania przez organizatorów bez ograniczeń terytorialnych i czasowych w materiałach dotyczących promocji wydarzeń oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb własnych podmiotu zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz.926 z późn. zm.).

Info!
Wakacyjne zajęcia w GOK cz.1 "Smakowicie i Pracowicie".

Onufralia 2010

Ognisko Seniorów 22.06.2010

Wyniki konkursu "Onufralia 2010".
Konkursy
W Gminnym Ośrodku Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu odbyła się kolejna edycja Konkursu "Onufralia". Komisja po ocenieniu prac przyznała nagrody.
Lista laureatów jest dostępna w dalszej części newsa.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!Kalendarz zajęć ogranizowanych przez GOK Stryszów. Lato 2010.
Newsy
Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem zajęć organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie w okresie letnim. Znajdziecie w nim Państwo szczegółowy plan imprez oraz konkursów organizowanych w najbliższych dwóch miesiącach. Szczegóły w dalszej części newsa...

Wyniki Konkursu Ekologicznego
Konkursy
W Gminnym Ośrodku Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu odbyła się kolejna edycja Konkursu Ekologicznego. Komisja po ocenieniu prac przyznała nagrody.
Lista laureatów jest dostępna w dalszej części newsa.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!


Wyniki konkursu recytatorskiego "4 Pory Roku - Lato"
Konkursy
W  Gminnym Ośrodku Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu odbyła się kolejna edycja Konkursu Recytatorskiego "4 Pory Roku". Komisja po wysłuchaniu prezentacji konkursowych przyznała nagrody.
Lista laureatów jest dostępna w dalszej części newsa.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!Aktualnie online
bullet.gif Gości online: 2

bullet.gif Użytkowników online: 0

bullet.gif Łącznie użytkowników: 1
bullet.gif Najnowszy użytkownik: GOK
Nasi Partnerzy