Wakacyjne zajęcia w GOK cz.1 "Smakowicie i Pracowicie".

Onufralia 2010

Ognisko Seniorów 22.06.2010

Wyniki konkursu "Onufralia 2010".
W Gminnym Ośrodku Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu odbyła się kolejna edycja Konkursu "Onufralia". Komisja po ocenieniu prac przyznała nagrody.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Kalendarz zajęć ogranizowanych przez GOK Stryszów. Lato 2010.
Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem zajęć organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie w okresie letnim. Znajdziecie w nim Państwo szczegółowy plan imprez oraz konkursów organizowanych w najbliższych dwóch miesiącach. Szczegóły w dalszej części newsa...

Wyniki Konkursu Ekologicznego
W Gminnym Ośrodku Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu odbyła się kolejna edycja Konkursu Ekologicznego. Komisja po ocenieniu prac przyznała nagrody.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Wyniki konkursu recytatorskiego "4 Pory Roku - Lato"
W  Gminnym Ośrodku Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu odbyła się kolejna edycja Konkursu Recytatorskiego "4 Pory Roku". Komisja po wysłuchaniu prezentacji konkursowych przyznała nagrody.