Piknik Historyczny

Książka na start.
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 3-6 lat do Bibliotek Publicznych w Stryszowie, Stroniu i Łękawicy po odbiór darmowej Wyprawki Czytelniczej w ramach projektu Mała książka - wielki człowiek.

Wycieczka 10.09.2019 - Małopolskie Klasztory

Dożynki Gminne w Leśnicy

Dożynki Gminne 2019

Ognisko integracyjne dla Seniorów
Klub Seniora
„Ognisko integracyjne dla Seniorów” to projekt, który miał na celu spotkanie i integrację 40 seniorów z Gminy Stryszów. Spotkanie odbyło się 3  września 2019 roku na terenie Ośrodka Wczasowo-Rekolekcyjnego Caritas w Zakrzowie. Uczestnicy na miejsce zostali zwiezieni z terenu gminy wynajętą „Ciuchcią”. W czasie  spotkania Seniorzy zostali poczęstowani pieczonymi ziemniakami, kiełbasą pieczoną, ciastem oraz napojami. Oprawę muzyczną spotkania zapewnił akordeonista.
Zadanie współfinansowane jest ze środków EFRROW otrzymanych za pośrednictwem LGD „Gościniec 4 Żywiołów” realizowanego w ramach Poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020. „Zadanie realizowane w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność dla obszaru LGD „Gościniec 4 Żywiołów” na lata 2014-2020”.

Dni Stryszowa