Warsztaty animacji poklatkowej

Warsztaty zielarskie

Warsztaty teatralne stanowiące część projektu: Stryszowskie legendy zamknięte w teatrze kukiełkowym

teatralne stanowiące część projektu "Stryszowskie legendy zamknięte w
teatrze kukiełkowym" sfinansowane przez Fundację ORLEN rozpoczęte
17.08.2020r.

teatralne stanowiące część projektu "Stryszowskie legendy zamknięte w
teatrze kukiełkowym" sfinansowane przez Fundację ORLEN rozpoczęte
17.08.2020r.

1 sierpnia 2020 roku zdobyliśmy Górę Żar

11 sierpnia 2020 roku zdobyliśmy Górę Żar zwaną Włodkową, gdzie  na szczyciepoznaliśmy legendę o Katarzynie Skrzyńskiej i obejrzeliśmy pozostałości po Zamku Barwałd. Spacer  ten był częścią projektu "Stryszowskie legendy zamknięte w teatrze kukiełkowym" sfinansowanego ze środków Fundacji ORLEN.

Połowa wakacji już za nami!

4 sierpnia 2020 roku odwiedziliśmy: Zaułek Animacji

We wtorek 4 sierpnia 2020 roku odwiedziliśmy "Zaułek Animacji" w Lanckoronie, gdzie byliśmy widzami spektaklu "O szewczyku co Smoka Wawelskiego pokonał" oraz uczestnikami warsztatów pokazowych animacji. Spacerowaliśmy także po Lanckoronie poznając ciekawe historie. Bawiliśmy się świetnie. Wyjazd ten był częścią projektu "Stryszowskie legendy zamknięte w teatrze kukiełkowym" sfinansowanego ze środków Fundacji ORLEN.

Wakacja 2020 z GOK