organizowane przez Gminny O¶rodek Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu maj± charakter otwarty. Uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody, na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r (t.j. Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631 z póĽn zm.) na nieodpłatne utrwalenie wizerunku, w formie fotografii analogowej i cyfrowej, w ramach uczestnictwa w wydarzeniach oraz jej nieodpłatnego rozpowszechniania przez organizatorów bez ograniczeń terytorialnych i czasowych w materiałach dotycz±cych promocji wydarzeń oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb własnych podmiotu zgodnie z ustaw± z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz.926 z póĽn. zm.).

Pierwszy tydzień ferii 2019.

Opłatek w Klubie Seniora 17.01.2019r.

27 Finał WO¦P 2019
Wielkie podziękowania wszystkim, którzy chętnie wrzucaj± do puszek Wielkiej Orkiestry ¦wi±tecznej Pomocy. To jest nasz wielki sukces, że potrafimy być zgodni i solidarni. Wolontariusze 27 Finału WO¦P jeste¶cie wspaniali. Wasze zaangażowanie i zapał jest bezcenne.  Dziękujemy!

27 Finał Wielkiej Orkiestry ¦wi±tecznej Pomocy

MAMY NOWY REKORD!!!

Obca waluta: Euro: 16,03
Funt:0,21
Dolar australijski: 2
Korona norweska:1
Lira turecka:0,50
Korona czeska: 25

MAMY NOWY REKORD!!!

Obca waluta: Euro: 16,03
Funt:0,21
Dolar australijski: 2
Korona norweska:1
Lira turecka:0,50
Korona czeska: 25

V Szczytny Marsz Stryszowski dla WO¦P
Po raz kolejny zawirował z nami ¶wiat. V Szczytny Marsz Stryszowski dla WO¦P przeszedł do historii. Dziękujemy za wspólny czas na ¶wieżym powietrzu. Jak widać "pomaganie jest dziecinnie proste".

Warsztaty dla kobiet

Wyniki konkursu