Wyniki konkursu muzycznego.

Walentynkowy Marsz Nordic Walking 2019

Drugi tydzień ferii 2019

Pierwszy tydzień ferii 2019.

Opłatek w Klubie Seniora 17.01.2019r.

27 Finał WOŚP 2019
Wielkie podziękowania wszystkim, którzy chętnie wrzucają do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To jest nasz wielki sukces, że potrafimy być zgodni i solidarni. Wolontariusze 27 Finału WOŚP jesteście wspaniali. Wasze zaangażowanie i zapał jest bezcenne.  Dziękujemy!

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

MAMY NOWY REKORD!!!