Koncert Uczniów GOK
W dniu 24 czerwca 2019 roku uczestniczyliśmy w koncercie podsumowującym naukę gry na instrumentach oraz lekcje wokalu prowadzone w Gminnym Ośrodku Kultury. Pianiści doskonalili swój warsztat pod przewodnictwem pana Mariusza Świetlika. Gitarzyści podnosili umiejętności pod czujnym okiem pana Mateusza Kaczyńskiego. Natomiast warsztat wokalny rozwijała z uczestnikami pani Agata Wojtal. Uczniowie zaprezentowali swoim rodzinom zebranym na widowni przygotowane utwory zagrane i zaśpiewane, które zostały nagrodzone gromkimi brawami. Przed instruktorami i uczniami przerwa wakacyjna ale już teraz zapraszamy do udziału w zajęciach w następnym roku szkolnym.