Konkurs na najpiękniejszą ilustrację do wiersza Juliana Tuwima
KonkursyW Bibliotece Publicznej w Łękawicy został przeprowadzony konkurs na najpiękniejszą ilustrację do wiersza Juliana Tuwima w dwóch kategoriach wiekowych: Przedszkolaki i klasy I-III. Napłynęło wiele pięknych prac i wybór tych najlepszych był bardzo trudny.

Kategoria Przedszkolaki:

I miejsce: Patrycja Łazak, Emilia Jabłońska, Olga Mamcarczyk, Otylia Kowalczyk, Igor Mamcarczyk, Filip Worytko, Michał Studnicki,, Tomasz Dura, Nikola Talaga, Oskar Biłko, Julia Partyka, Anastazja Rymarczyk, Marcin Szczurek, Oskar Cycoń, Ewelina Zawiła
oraz za pracę zbiorową Kamil Adamczyk, Bartuś Brudny, Blanka Grajny, Oliwia Kruk, Fabian Okręglicki, Zofia Okrzos, Kacper Adamczyk, Maria Gradzi, Gosia Jarosz, Patrycja Mierzwa, Maciej Nogala, Julita Piwowarczyk, Anastazja Rymarczyk, Piotr Studnicki, Karolina Turek, Maja Widlarz, Piotr Włodarczyk, Jowita Okręglicki, Maja Denko, Miłosz Okręglicki, Wiktoria Rymarczyk.

Kategoria Klasy I-III

I miejsce: Damian Czuba kl. II, Klaudia Mamcarczyk kl. II, Emilia Potoczny kl. II

II miejsce: Martyna Gruszczyk kl. III, Maria Warchał kl. III

III miejsce: Zofia Kwarciak kl. III, Julia Studnicka kl. II