Wydarzenia kulturalne
organizowane przez Gminny O¶rodek Kultury w Stryszowie z/s w Stroniu maj± charakter otwarty. Uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody, na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r (t.j. Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631 z póĽn zm.) na nieodpłatne utrwalenie wizerunku, w formie fotografii analogowej i cyfrowej, w ramach uczestnictwa w wydarzeniach oraz jej nieodpłatnego rozpowszechniania przez organizatorów bez ograniczeń terytorialnych i czasowych w materiałach dotycz±cych promocji wydarzeń oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb własnych podmiotu zgodnie z ustaw± z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz.926 z póĽn. zm.).

Info!
"OZDOBA WIELKANOCNA"
Konkursy

Kategoria klas „0” – I:
I miejsce: Błażej Wdowik SP Łękawica
Wojciech Wróbel PS Stryszów
II miejsce:Radosław Mlak PS Stronie
Dawid Mi¶ SP D±brówka
III miejsce: Natalia Chmielarz SP D±brówka
Wiktoria Lempart PS Stronie
Wyróżnieni zostali: Klaudia Radomska SP Łękawica; Aleksandra Talaga SP Stryszów;
Julia Kocańda PS Stronie; Aleksandra Worytko PS Stronie; Wiktor Radwan PS Stronie

Kategoria klasy II – III:
I miejsce: Magdalena Zarzycka SP D±brówka
Mateusz Ryba SP Łękawica
II miejsce: Anna Stawowy SP Stryszów
Kamil Karbowiak SP Stronie
III miejsce: Karolina B±k SP D±brówka
Robert Kania SP Łękawica
Wyróżnieni zostali: Zuzanna Łazorko SP Stronie; Izabela Talapka SP Stryszów;
Aleksandra Pindel SP Stronie; Łukasz Kunowski SP Stronie

Kategoria klasy IV – VI:
I miejsce: Marta Wójcik SP Stryszów
Barbara Leja SP D±brówka
II miejsce: Natalia Kwartnik SP D±brówka
Anna Kurowska SP Stronie
Zuzanna Bogunia SP D±brówka
III miejsce: Aleksandra Kachnic SP Stronie
Wyróżnieni zostali: Natalia Mirocha SP Stronie; Edyta Okręglicka SP Łękawica;
Mariola Góralczyk SP D±brówka

Kategoria : gimnazjum
Wyróżnione zostały:
Dorota Gębala i Weronika Porębska

Serdecznie gratulujemy!


Kategoria klas „0” – I:
I miejsce: Błażej Wdowik SP Łękawica
Wojciech Wróbel PS Stryszów
II miejsce:Radosław Mlak PS Stronie
Dawid Mi¶ SP D±brówka
III miejsce: Natalia Chmielarz SP D±brówka
Wiktoria Lempart PS Stronie
Wyróżnieni zostali: Klaudia Radomska SP Łękawica; Aleksandra Talaga SP Stryszów;
Julia Kocańda PS Stronie; Aleksandra Worytko PS Stronie; Wiktor Radwan PS Stronie

Kategoria klasy II – III:
I miejsce: Magdalena Zarzycka SP D±brówka
Mateusz Ryba SP Łękawica
II miejsce: Anna Stawowy SP Stryszów
Kamil Karbowiak SP Stronie
III miejsce: Karolina B±k SP D±brówka
Robert Kania SP Łękawica
Wyróżnieni zostali: Zuzanna Łazorko SP Stronie; Izabela Talapka SP Stryszów;
Aleksandra Pindel SP Stronie; Łukasz Kunowski SP Stronie

Kategoria klasy IV – VI:
I miejsce: Marta Wójcik SP Stryszów
Barbara Leja SP D±brówka
II miejsce: Natalia Kwartnik SP D±brówka
Anna Kurowska SP Stronie
Zuzanna Bogunia SP D±brówka
III miejsce: Aleksandra Kachnic SP Stronie
Wyróżnieni zostali: Natalia Mirocha SP Stronie; Edyta Okręglicka SP Łękawica;
Mariola Góralczyk SP D±brówka

Kategoria : gimnazjum
Wyróżnione zostały:
Dorota Gębala i Weronika Porębska

Serdecznie gratulujemy!

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mog± oceniać zawarto¶ć strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoj±?

Aktualnie online
bullet.gif Go¶ci online: 1

bullet.gif Użytkowników online: 0

bullet.gif Ł±cznie użytkowników: 1
bullet.gif Najnowszy użytkownik: GOK
Nasi Partnerzy