Wyniki konkursu plastycznego 4 Pory Roku - Lato 2016
Konkursy

Wyniki konkursu recytatorskiego 4 Pory Roku - Lato 2016

Bitwa na głosy - Klub Seniora
Klub Seniora
14 wrze¶nia 2016 roku przy Dworze Senator w Zakrzowie spotkali się Seniorzy z terenu LGD Go¶ciniec 4 Żywiołów. Grupa nieformalna ze Stronia Klub Seniora "Spragnieni Jutra" go¶ciła członków stowarzyszenia "3 Wionki" z Jastrzębi i "Akolady" z Izdebnika . W czasie słonecznego popołudnia uczestnicy wzięli udział w "Bitwie na głosy" tj. wy¶piewywali piosenki biesiadne znane na terenie LGD.  Każdy senior został poczęstowany grillowan± kiełbas±, prażonymi ziemniakami, ciastem oraz napojami. Dzięki temu przedsięwzięciu Seniorzy mieli okazję spotkania i integracji.  Bitwa na głosy przeprowadzona  została dzięki otrzymanemu grantowi współfinansowanemu przez LGD "Go¶ciniec 4 Żywiołów".14 wrze¶nia 2016 roku przy Dworze Senator w Zakrzowie spotkali się Seniorzy z terenu LGD Go¶ciniec 4 Żywiołów. Grupa nieformalna ze Stronia Klub Seniora "Spragnieni Jutra" go¶ciła członków stowarzyszenia "3 Wionki" z Jastrzębi i "Akolady" z Izdebnika . W czasie słonecznego popołudnia uczestnicy wzięli udział w "Bitwie na głosy" tj. wy¶piewywali piosenki biesiadne znane na terenie LGD.  Każdy senior został poczęstowany grillowan± kiełbas±, prażonymi ziemniakami, ciastem oraz napojami. Dzięki temu przedsięwzięciu Seniorzy mieli okazję spotkania i integracji.  Bitwa na głosy przeprowadzona  została dzięki otrzymanemu grantowi współfinansowanemu przez LGD "Go¶ciniec 4 Żywiołów".


Dożynki Gminne 2016
Newsy
Mieszkańcy naszej gminy podziękowali za tegoroczne  plony podczas Dożynek Gminnych, które tym razem odbyły się w Stroniu w niedzielę, dnia 11 wrze¶nia 2016 roku.Biesiadowaie z piosenk±
Klub Seniora

Wycieczka do Beskidzkiego Centrum Zabawki Drewnianej w Stryszawie
Newsy
25 sierpnia 2016 roku na podsumowanie wakacji wybrali¶my się do Beskidzkiego Centrum Zabawki Drewnianej do Stryszawy. Dowiedzieli¶my się jak powstaj± zabawki. Bawili¶my się ¶wietnie maluj±c drewniane koniki. Urzekł nas drewniany plac zabaw. Kiedy¶ jeszcze tam wrócimy.25 sierpnia 2016 roku na podsumowanie wakacji wybrali¶my się do Beskidzkiego Centrum Zabawki Drewnianej do Stryszawy. Dowiedzieli¶my się jak powstaj± zabawki. Bawili¶my się ¶wietnie maluj±c drewniane koniki. Urzekł nas drewniany plac zabaw. Kiedy¶ jeszcze tam wrócimy.


Pożegnanie Lata 2016
Newsy
Piknik Pożegnanie Lata 2016 to już historia. Orkiestrze Dętej Stryszów, Kabaretowi z Konopi, zespołowi Hak i Przyjaciele, Wiktorii Zacharskiej, zespołowi Alergen, Andrzejowi Grabowskiemu, zespołowi Cisza jak ta, Wojtkowi Wysowskiemu, Robertowi Stawowemu, firmie Korsarz- wielkie dzięki.
Do zobaczenia za rok!
Aktualnie online
bullet.gif Go¶ci online: 1

bullet.gif Użytkowników online: 0

bullet.gif Ł±cznie użytkowników: 1
bullet.gif Najnowszy użytkownik: GOK
Nasi Partnerzy