Dni Stryszowa

Wakacyjny wyjazd do Zagrody Ławeczki w Lanckoronie
Wakacyjny wyjazd do "Zagrody Ławeczki" w Lanckoronie w dniu 12 sierpnia 2019 roku dofinansowany przez LGD "Gościniec 4 Żywiołów". Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego PROW na lata 2014-2020. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Wspomnienia z wakacji 2019 cz.2

Wspomnienia z wakacji 2019 cz.1